August 2012 (6)

Friday, August 31 2012

Jaka jest pozytywna strona jedzenia słodyczy?

macarons-2548827_1280.jpg

Aktualnie jesteśmy w takim momencie naszego życia, gdzie jedzenie słodyczy węglowodanów, jak i szeregu innych związków jest praktycznie niezdrowe i niemodne. W efekcie tego bardzo często mamy dość surową dietę nie dopuszczając do niej nawet grama cukru, co dla naszego organizmu jest również katorgą. Z tego też powodu warto zastanowić się nad zaletami jakie płyną ze spożywania słodyczy, oczywiście w umiarkowanej ilości.

Continue reading

Thursday, August 30 2012

Gdy poszukujemy sposobu na uporczywy brud

2602_ICON-Pet-25V_Lifestyle-49.jpg

Nie da się zaprzeczyć, że w momencie gdy podejmujemy jakże wielki wysiłek jakim jest sprzątanie prędzej czy później spotykamy się z sytuacją zabrudzenia, którego nie możemy usunąć prawka waluta w szczególności o usuwaniu uporczywego tłuszczu, czy też zaschniętych resztek jedzenia zarówno na naszych ubrań, jak i poszczególnych części wystroju naszego mieszkania.

Continue reading

Wednesday, August 22 2012

Czy warto korzystać z kreatorów graficznych? Czy pomocy agencji?

to-buy-3692440_1280.jpg

Tak naprawdę prędzej czy później każdy z nas będzie musiał zetknąć się z sytuacją, gdzie zostanie zmuszony lub postawiony przed wykonaniem projektu graficznego. Mowa tutaj nie tylko różnego rodzaju zaliczeniach na studia, ale również o życiu prywatnym lub firmowym.

Continue reading

Jak skutecznie wpłynąć na rozwój naszej firmy?

office-620817_1280.jpg

Kiedy mamy na myśli rozwój naszej działalności gospodarczej w pierwszej kolejności do głowy wpadają nam nowe technologie, czy też rozbudowa poszczególnych działów , aby uzyskać dodatkowe miejsce, czas lub pieniądze, a tym samym powiększyć swoją działalność. !!!

Continue reading

Saturday, August 4 2012

Gdzie szukać ekologicznych rozwiązań do naszego domu?

disinfectant-5093503_1280.jpg

Nie się zaprzeczyć, że moda na EKO i dbanie o środowisko jest coraz bardziej popularna i można ją dostrzec praktycznie wszędzie. Wiele osób myśli, że jest to po prostu kolejny trend, niemniej jednak bycie EKO jest faktycznie dobre nie tylko dla środowiska, ale także dla naszego zdrowia. Doskonale to widać na przykładzie środków czystości.

Continue reading

Wednesday, August 1 2012

Jaka kostka brukowa będzie najlepsza na wybrukowanie wjazdu na działkę?

cobblestones-3678292_1280.jpg

Brukowany wjazd na teren przydomowej działki to bardzo duże udogodnienie. Taki wjazd zdobi działkę, a jednocześnie umożliwia łatwy dojazd samochodem, bez ryzyka - na przykład - zakopania się autem w grząskiej po opadach ziemi. Jaka kostka brukowa na taki wjazd będzie najlepsza? Na pewno powinna być atrakcyjna wizualnie. Bez wątpienia jednak musi też być odporna na warunki atmosferyczne i na tyle mocna, by nie zniszczyła się pod wpływem nacisku kół samochodu. Wiele jednak też zależy od kąta nachylenia wjazdu czy też wyglądu innych elementów wystroju działki.

Continue reading

Page top