Jak skutecznie wpłynąć na rozwój naszej firmy?

Kiedy mamy na myśli rozwój naszej działalności gospodarczej w pierwszej kolejności do głowy wpadają nam nowe technologie, czy też rozbudowa poszczególnych działów , aby uzyskać dodatkowe miejsce, czas lub pieniądze, a tym samym powiększyć swoją działalność. !!!

office-620817_1280.jpg Warto jednak zastanowić się również nad opcją jaką jest obsługa kadr i płac, gdyż bardzo często jest to temat pomijany a stanowi dość ważne element nie tylko dla nas jako pracodawców, ale dla pracowników, którzy chcieliby uzyskiwać pieniądze, jak i różne informacje praktycznie od ręki. Z tego też powodu jeśli nie chcemy samodzielnie zająć się rozbudową tego działu to warto zdecydować się na przykład na odsourcing kadrowo-płacowy.

Od czego powinniśmy zacząć?

Tak naprawdę outsourcing kadrowo płacowy z angielskiego opiera się na powierzeniu naszej obsługi kadrowo-płacowej firmy zewnętrznej. Istotna jest tutaj wybranie odpowiedniej firmy i w tym weselu oparta na przykład skorzystaj z porad znajomych, czy też opinii jakie są Internecie. Tego typu działaniem pozwoli nam przenieść na zewnętrzną firmę szereg czynności takich jak na przykład naliczanie płac, przygotowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji dla urzędu skarbowego, prowadzenia akt osobowych pracowników administracji, ppk i rozliczanie czasu pracy. Dzięki temu również uzyskamy dostęp do wiedzy i zasobów danych usługodawców. W efekcie tego nie będziemy musieli martwić się o nowe technologie, czy też inwestowanie w rozwój naszego działu kadr i płac.

Jak ją przekazać firmie zewnętrznej?

Tak naprawdę jeśli chcemy skorzystać z usług firm zewnętrznych wartości do tego przygotować wcześniej odpowiednio sporządzając listę rzeczy, które będzie w stanie przekazać. W tym też celu warto przeanalizować aspekt finansowy kosztów działalności i czy będzie dobrze to ostatecznie opłacało się jeśli oddelegujemy poszczególne zadania. Następnie musimy przygotować listę działań i operacji, które możemy oddelegować a także a przy na przykład analizy SWOT analizować czy nam to się opłata nie tylko pod kątem finansowym. Ostatecznie kluczowy będzie tutaj wcześniej wspomniane wybór odpowiednich firm zewnętrznych, gdyż wiele będzie zależało właśnie od niej.

Add ping

Trackback URL : http://www.gorysowie.agro.pl/index.php?trackback/32

Page top