Czy warto wynająć mobilny bar na wesele?

Wesele to wyjątkowe chwile w życiu pary młodej. Bardzo ważne jest też to, by były to niezapomniane chwile dla gości, których młodzi zaprosili, by wspólnie cieszyć się z wejścia na nową drogę życia. Wesele powinno być wspaniałe, ale nie za cenę ogromnej ilości pracy i starań, by goście bawili się jak najlepiej. W tym celu na wesele wynajmuje się dobry zespół, piękną salę, zamawia odpowiednie jedzenie. Aby goście bawili się jeszcze lepiej, warto pomyśleć nie tylko o alkoholu w oczywistym znaczeniu tego słowa, ale też o pysznych drinkach. Rzecz jasna nie trzeba ich przygotowywać samodzielnie. Opcją jest mobilny bar na wesele. Czy warto taki wynająć? Bez wątpienia tak.

wines-1761613_1280.jpg

Bar na wesele. Z obsługą lub bez

Mobilny bar na wesele to tak naprawdę kilka opcji. Można wynająć taki, który będzie rozstawiony w środku lub na zewnątrz. Do wynajęcia są bary z obsługą, czyli barmanami przygotowującymi drinki. Są też mobilne bary automatyczne. Coś na wzór automatów do kawy. Takie mobilne bary na wesela też są warte uwagi. Goście mogą sami sobie wybierać drinki a maszyna przygotuje je w kilka chwil. Wynajęcie baru z obsługą jest chyba jednak lepszym rozwiązaniem, barmani bowiem mogą:

1. Zabawić gości rozmową 2. Przygotować drinki z listy lub na życzenie 3. Mieć nadzór nad procesem przygotowywania drinków 4. Zbyt częstym gościom sugerować chwilę przerwy w zamawianiu drinków

Profesjonalni barmani przygotowują drinki w widowiskowy sposób, co niewątpliwie jest dodatkową atrakcją na weselu. I - co ważne - mobilny bar to znaczne ułatwienie dla pary młodej i obsługi wesela. Nikt bowiem nie będzie musiał przygotowywać, roznosić drinków.

Koszt wynajmu nie jest duży

Mobilny bar na wesele można wynająć za niewielkie pieniądze. Ogólny koszt oczywiście zależny jest od rodzaju baru i od konkretnej oferty. Planując wynajęcie mobilnego baru, warto jednak zrobić to z wyprzedzeniem, bowiem wiele firm oferujących mobilne bary ma terminy pozajmowane nawet na kilka miesięcy do przodu. Istnieje więc ryzyko, że w danym terminie nie będzie możliwości wynajęcia takiego baru.

Add ping

Trackback URL : http://www.gorysowie.agro.pl/index.php?trackback/9

Page top